O nas

 

Lifting Home zostało stworzone z pasji.

O dawna kiełkowała we mnie myśl o utworzeniu panelu, na którym dodawane byłby różne materiały dotyczące aranżacji wnętrz i ogrodów.
Dlatego w 2014 roku na portalu społecznościowym Facebook powstał profil Lifting Home.
Umieszczane są tam przemiany mebli, ciekawe informacje i zdjęcia aranżacji, z których można czerpać inspiracje.
Zmieniając mieszkanie lub wykonując remont nie sztuką jest kupić nowe meble. Owszem tak na pewno niekiedy trzeba postąpić i miło jest mieć coś nowego. Ale co zrobić jeśli mebel ma duszę lub jest rodzinną pamiątką? Może warto go odnowić i dać mu nowe życie? I do takiej usługi jaką jest „ARANŻACJA WNĘTRZ” chcemy Państwa zachęcić.
Jakiś czas temu znajomi poprosili mnie o pomoc w znalezieniu dla nich mieszkania, które byłby dla nich oazą spokoju.
Jak każdy wie mieszkań w Warszawie jest bardzo dużo a i rynek zróżnicowany. To jedno jedyne i wymarzone ciężko znaleźć i dopasować do naszych potrzeb. Niestety proszę mi wierzyć, że to co widziałam podczas wizyt  już od progu zniechęcało mnie do dalszego zwiedzania nieruchomości. Często panował bałagan. Kuchnia i łazienka nie były nawet w stopniu podstawowym posprzątane. A gdy chciałam zobaczyć widok z okna od razu od niego odchodziłam gdyż niewiele przez nie było widać bo było brudne. I tak właśnie powstała myśl o zajmowaniu się „HOME STAGING”. Aby zachęcić potencjalnego nabywcę naszej nieruchomości często trzeba troszkę zainwestować, posprzątać i odświeżyć. Z pewnością się to opłaci. Naszą ofertę kierujemy głównie do sprzedających nieruchomość jak i również do agencji nieruchomości.
 Temat „PIELĘGNACJA DOMÓW I OGRODÓW” każdy z nas doświadcza co dzień. Tak jak cały świat idziemy z postępem i wiecznie brakuje nam czasu na wszystko a w szczególności na codzienne obowiązki domowe. Po całym dniu pracy nie mamy ochoty stanąć przy desce do żelazka lub wypielić nasz czasem nie mały ogródek. Więc dlaczego nie skorzystać z usług profesjonalnej i uczciwej osoby, która z troską i doświadczeniem wypełni za Państwa wszystkie domowe obowiązki?